ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Шацкие озера

Озеро Пісочне. Відпочинок на озері Пісочне

Озеро Песочное Озеро Пісочне розташоване у Волинській області в Україні та входить до складу Шацького національного природного заповідника. Озеро знаходиться на північному сході від села Мельники. Довжина озера 2 км, ширина 1,9 км, середня глибина близько 7 м, максимальна – понад 16 м. Озеро начебто спеціально створено для відпочинку міського мешканця. Відпочинок на Пісочному озері, де з одного боку Вас оточує сосновий бір, а з іншого – озерна гладь, стане місцем, де людина зможе відпочити від міської суєти. Замовивши тур на пісочне озеро, ви зможете не тільки відпочити від шуму мегаполісу, але й провести час з інтересом і користю. Кожен, хто побував тут, ще довго пам'ятатиме чисту воду Піскового озера, єдність із природою та атмосферу спокою та неквапливості, що панує тут. Відпочинок на озері Пісочне стає останнім часом все популярнішим.

Отдых на озере ПесочноеОзеро Пісочне: відпочинок, житло, ціни

Умовно можна виділити кілька районів, де відпочивають на озері Пісочне:
- район з боку села Мельники . Любителям природного пляжу можна вибирати місце для відпочинку по всьому березі біля котеджного містечка села Мельники. Берег приємний, пісочний, сосново-березовий ліс підходить прямо до води. Тільки увага! Перед тим як зняти житло – переконайтеся, що до озера близько, бо сам центр села знаходиться за кілька кілометрів від озера Пісочне.
- село Гаївка, район санаторію «Лісова Пісня» (єдиного санаторію на Шацьких озерах, відпочинок у санаторії лише за путівками). Найбільш цивілізоване місце. Біля пляжу є дерев'яні лежаки (насамперед для відпочиваючих у санаторії), спортивні майданчики, прокат човнів та катамаранів, надувні гірки, намети з продажу продуктів харчування.
- район бази відпочинку "Медик", Лісового господарства тощо. Знаходяться на протилежному від села Мельник березі озера Пісочне, пляж пісочний, території турбаз знаходяться у сосновому лісі. Багато хто відпочиває за путівками. Але можна винайняти кімнату і людині «з вулиці».
Ціни на житло на Пісочному озері коливаються від 40-60 грн. з особи за добу зі зручностями на вулиці до 100-150 грн. зі зручностями у номері. Для любителів відпочинку на озері Пісочне на природі єкемпінг в урочищі Запісочне .

Развлечения на озере ПесочноеБлизьке розташування баз відпочинку до піскового озера, піщані пляжі, сосновий бір, кришталево чиста вода, пологий вхід все це з кожним роком приваблює відпочивати на озеро Пісочне сімейні пари з дітьми. Відпочинок на Пісочному озері різноманітний, від лежання на пляжі, до риболовлі, прогулянки лісом, годування лебедів, все це і багато іншого, дозволить вам на якийсь час, поринуть у світ природних заповідників України.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.