ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Шацкие озера

Дайвінг на озері Світязь

Дайвинг на Шацких озерахДайвінг на Шацьких озерах досить цікаве заняття. Деякі знавці вважають, що пірнати з аквалангом на Шацьких озерах – анітрохи не гірше, ніж у Мармуровому морі. Найбільшим і найцікавішим є озеро Світязь з кристально чистою водою (видимість до 8 метрів), глибиною до 58,4 м і багатим підводним світом. Дайвінг на Шацьких озерах – це можливість вирушити у захоплюючу подорож до глибин древнього озера Світязь.

Берег озера Світязь дуже пологий, що створює ідеальні умови для сімейного відпочинку (особливо для сімей з дітьми), а також для навчання дайвінгу . Для любителів купуватися є можливість пройти ідеально чистим піском близько 100м і більше, поки глибина не досягне 1,5 м.
Дайвинг на СвитязеДалі дно йде вниз, і тут починається справжній дайвінг на озері. Вже на малих глибинах, починаючи з 3 м, дайвінгіст зустріне зграї окунів, щук та головну місцеву пам'ятку Шацьких озер – вугра. При зануренні глибше, обережно, можна побачити сплячих сомів (якщо вірити розповідям місцевих жителів, то зустрічаються екземпляри до декількох метрів). Підводний світ Світязя вражає своє первозданною красою, яке мешканці роблять підводну прогулянку цікавішою.

Пропонуємо:
- послуги інструктора
- прокат спорядження
- страхування

З усіх питань організації дайвінгу на Світязі звертатися на електронну адресу info@asinfo.com.ua

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.