ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Шацкие озера

Розваги на Шацьких озерах

Шацький національний природний заповідник з кожним роком відвідує дедалі більшу кількість туристів. У розпал сезону тут водночас відпочивають до десяти тисяч людей. У зв'язку з цим зростає та інфраструктура навколо озер. У рекреаційній зоні Шацьких озер розміщені бази відпочинку, санаторії, спортивні та дитячі табори, в яких за 10-14 днів ви оздоровитеся за повною програмою. Крім турів на березі озер організовуються наметові містечка , які користуються великою популярністю. Щоразу ширший розмах набирає зелений туризм. Умови проживання від стандартних номерів із зручностями на вулиці до комфортабельних люксів.

Безперечно, Національний природний парк "Шацькі озера"володіє унікальними ресурсами, з'єднавши ліси, луки та озера. А цілюще хвойне повітря чудово впливає на серцево-судинну та дихальну системи. Крім того, туристів приваблює віддаленість будинків відпочинку від міського диму, пилу, яких нам вистачає з головою у великих містах. При цьому в регіоні добре розвинена транспортна мережа.

Для кращого ознайомлення з краєм багато турфірм та баз відпочинку Шацьких озер пропонують екскурсії. Найпопулярнішою вважається водна подорож на катері Світязем, до його острова, а також до інших озер. Пішохідні тури в навколишні ліси, до довколишніх сіл. Відпочиваючі можуть об'їхати озеро на конях, здійснити прогулянку озером. До послуг відпочиваючих – пляжі, човни, катамарани, взимку – лижі та ковзани.

Є на Шацьких озерах (на Світязі) багато барів, літніх торгових павільйонів, дискотеки, кінозали. Маючи гроші, ви голодні на озері не залишитеся. Обов'язково спробуйте чудо-рибу – вугра. Лише тут вам запропонують вугра копченого, фаршированого чи живого. Хоча ціни трохи кусаються: 100 гривень за кілограм копченого та 55 – живого. За великого вугра просять 60-75 гривень, середніх розмірів – 25-30. Але не шкодуйте грошей. Тому що саме тут Ви спробуєте професійно приготованого вугра, страва з якого вже стала традиційною для місцевого населення. А юшка з цієї риби з додаванням звичних для нас риб... Не куштували? Радимо.

І все ж немає більшої насолоди, ніж спекотного дня плескатися в чистих водах Світязя. Курортний сезон на Шацьких озерах триває з травня до жовтня за рахунок сприятливих кліматичних умов. Влітку тут не буває нижче за 18 градусів тепла, температура повітря тримається в районі 25-28 градусів. Завдяки лісам та гарній провітрюваності, ніколи не відчувається спека під час відпочинку на Шацьких озерах.

Національний природний парк "Шацькі озера" - рай для любителів тихого полювання. Набридло купатися? Кошик у руки – і в ліс за ягодами. А там суниця, журавлина, брусниця, чорниця, а ближче до вересня ожина дозріває. І без грибів не залишитеся. До ваших послуг боровики та подосиновики, маслюки та сироїжки, лисички та опеньки. Будьте обережні, у лісі водиться багато звірів, переважно типові поліські види: лось, дикий кабан, заєць, козуля, білка. Іноді вибігають хижаки: вовк, куниця, єнотовидний собака, лисиця. А ще зустрічаються видра, борсук та горностай, які занесені до Червоної книги.

Приїжджайте відпочивати на Шацькі озера, і Вас не раз сюди ще тягне. Отримати детальну інформацію про готелі та бази відпочинку в курортних районах Шацьких озер Ви можете на сторінці " Готели-бронь ".

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.