ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Шацкие озера

Краще за море

Отдых на Шацких озерахВідпочинок на Шацьких озерах звичайно ж відрізняється від відпочинку на морі, проте є деякі фактори, завдяки яким відпочинок на озерах кращий від відпочинку на морському узбережжі. Майже вздовж усієї берегової смуги озера Світязь ростуть ліси. Влітку тут можна вдосталь надихатися напоєним ароматом хвої повітрям, назбирати чорниці, ожини, лохини, грибів. Такого задоволення немає жоден морський курорт України, хто звик відпочивати на морському узбережжі. Та й сам Світязь (найбільше озеро, що входить до заповідника Шацькі озера), чимось схожий на море. Він має довжину 9,3 км та ширину 4,8 км. Площа озера – 2750 гектарів. Найбільша глибина – 58,4 метра, а середня – 6,9 метра. У вітряну погоду хвилі тут сягають півтораметрової висоти.

Шацькі озера зовсім не дрібні. У середньому максимальна глибина не перевищує 10 метрів, крім Світязя - 58,4 м. Ще впадає в око дивовижний колір води - смарагдово-зелений. Так, місця тут неймовірно мальовничі. Первозданная тиша на Шацьких озерах, що тільки зрідка порушується пташиними криками та помахами крил, просто зачаровує. На берегах можна побачити диких качок, гусей та білих лебедів, які звили собі гнізда. Іноді збираються зграї чапель. У деяких місцях береги заростають очеретом та осокою. Подекуди можна побачити ряску та водні лілії. Не дивно, що протягом багатьох століть ці місця манили художників та відпочиваючих.

Отдых на озереДно Шацьких озер покрите переважно піщано-листими відкладеннями, торфовими та сапропелевими мулами, які сприятливо впливають на шкіру людини. Люди давно зауважили, що озерна вода має лікувальні властивості. Промиті нею рани швидко гояться. Пояснюють це тим, що у своєму складі вона має срібло та гліцерин. Шкіра після таких купелів стає еластичною. Колись воду зі Світязя возили до Варшави, щоб тамтешні красуні приймали у ній косметичні ванни.

Слід відпочити на Шацьких озерах хоча б раз, щоб потім усе життя мріяти про наступну зустріч із цією перлиною природи, з морем, яке забрело у Волинський поліський край. Шкода, що поки що в нашій країні озера не користуються такою популярністю, як море та гори. Але, можливо, настав час ламати стереотипи? Дізнатись детальну інформацію про ціни на житло рекреаційної зони Шацькі озера, Ви можете у розділі " Прайси ".

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.