ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Шацкие озера

Відпочинок на Шацьких озерах 2024

Шацкие озераШацькі озера – заповідна територія у Шацькому районі Волинської області в Україні, на кордоні з Польщею та Білоруссю. Гарна природа. Фото Шацьких карстових озер не дарма поміщають у мальовничі календарі. Тиша і самотність, дивовижної краси заходу сонця і самобутня природа допомагають сучасній людині всією душею відпочити від нескінченної міської суєти. Відпочинок на Шацьких озерах унікальний.

У межах Шацького заповідника сконцентровано найбільший потенціал рекреаційних ресурсів. Парк являє собою десятки унікальних найчистіших озер, мальовничу природу, своєрідний рослинний та тваринний світ, цілющий клімат. Усього ж на Волині налічують ні багато, ні мало – 220 озер, причому 22 з них перебувають у межах Шацького національного природного парку. Умовно їх прозвали Шацьки, оскільки вони розташовані поблизу селища Шацьк.

Шацькі озера створюють приємну романтичну атмосферу. Відпочинок тут включає риболовлю, прогулянки на човні, кінні походи або просто пасивний відпочинок на озері, де насолоджуючись спокоєм природи, можна спостерігати вражаючу красу заходу сонця над озерною гладдю.

Отдых на Шацких озерахДе та як відпочити на Шацьких озерах?

Жителі сіл поблизу Шацьких озер пропонують недороге житло для туристів та поліську кухню, представлену рибними стравами і не лише. Вартість відпочинку на Шацьких озерах залежить від багатьох факторів: від сезону, інфраструктури готелю, від рівня послуг, від близькості до озера і в залежності від самого озера. Підібрати найбільш підходящий готель, базу відпочинку та приватну пропозицію на Шацьких озерах, Ви зможете у розділі " Готели-бронь ".

Виберіть цікавий Вам відпочинок на Шацьких озерах. Мандрівники, які цікавляться стародавньою спадщиною, легендами, природною красою, зможуть відвідати православні церкви, взяти екскурсії парком, пройтися еколого-пізнавальними стежками. Ліс, повний ягід та грибів, безліч риби, найбагатше пернате царство - все це лише невелика частина того, що Ви побачите, приїхавши відпочивати на Шацькі озера.

Досить м'який помірно - континентальний клімат, наявність у цій місцевості лікувально-торф'яних грязей, а також джерел мінеральних вод і фітолікувальних природних запасів, у поєднанні з прекрасним оточенням лісів та лук, воістину можуть оздоровити людину естетичним ефектом та всеосяжним почуттям гармоній. Найголовніше - вчасно вигукнути фразу "Зупинися мить!…" І насолодитися відпочинком на Шацьких озерах сповна.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.