ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Шацкие озера

Світязь - грязелікування на озері (блакитна глина)

Голубая глина СвитязяСвітязь – найчистіше, найкрасивіше та найглибше озеро в Україні. У сонячну погоду дно видно на кілька метрів. Одним із природних багатств Світязя заради яких багато відпочиваючих приїжджають відпочивати на Шацькі озера – це блакитна глина, яку можна знайти біля берегів озера. Блакитна глина Світязя (грязелікування) - прекрасний косметичний засіб, що поєднує в собі всі мінеральні солі та мікроелементи, які так потрібні нашій шкірі. Глина має хороші очищувальні та дезінфікуючі властивості. Тому побачити в сезон на пляжі людей, вимазаних з голови до п'ят глиною, не рідкість, і для багатьох відпочинок на Світязі означає лікування унікальними властивостями блакитної глини.

Крім того, води озера Світязь вважаються лікувальними завдяки своєму складу, в якому є срібло, йод та гліцерин. Після війни на Світязі будували санаторії для поранених танкістів та льотчиків, лікували опіки. Так як, промиті водою зі Світязя рани швидко гояться. Шкіра після купання в озері Світязь стає помітно еластичнішою, тому відпочинок на Світязі особливо корисний жінкам.

З готелями та готелями Світязя, повною інформацією про послуги, інфраструктуру та ціни Ви можете ознайомитись у розділі " Готели-бронь ".

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.