ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Шацкие озера

Каякінг. Подорожі на байдарках

Велотуры по Шацким озерамВодна подорож на байдарках мальовничими Шацькими озерами: Світязь , Пісочне , Люцимер, Чорне, Луки, Перемут та ін. Проте, Шацький край славиться не лише тими озерами, які облюбували туристи, але й мальовничими водоймами, розташованими серед таємничих і незайманих лісів. Водні маршрути Шацькими озерами ідеально підходять для сімейного відпочинку на воді. Екскурсія, що проводиться на туристичних байдарках, допоможе Вам побачити всю красу флори та фауни Шацького природного заповідника.

З байдарок Ви побачите місця у заповіднику, де рідко ступала нога людини. Саме в таких місцях пролягають маршрути до теплих країв багатьох видів рідкісних водоплавних птахів: лебедів, чайок, диких качок, сірих та білих чаплів тощо. Усі Шацькі озера з'єднані між собою ледь помітними вузькими каналами. Природа навколо водойм зачаровує своєю буйною первозданною рослинністю, непрохідними поліськими хащами, тим самим розпалюючи у туристів азарт першопрохідників.

Якщо ви любите свіже повітря, активний відпочинок, красу природи, прагнете пізнати щось нове – байдаркові походи Шацькими озерами Вам обов'язково сподобаються. Подаруйте собі відпочинок для душі! Сплави на байдарках по озерах не складні та захоплюючі, доступні всім бажаючим!

Пропонуємо:
 - послуги інструктора
 - прокат спорядження
 - оренда байдарок
 - організовані екскурсії на Шацьких озерах
 - індивідуальні екскурсії
 - змагання між командами
 - страхування

З усіх питань організації сплавів на байдарках звертатись за електронною адресою info@asinfo.com.ua

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.