ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Шацкие озера

Кінні прогулянки

Конные прогулки по Шацким озерамКінні прогулянки Шацькими озерами – це можливість не тільки насолодитися верховою їздою, але побачити всю красу Національного природного парку «Шацькі озера». Для отримання максимального задоволення від кінної прогулянки заповідником, ми забезпечимо Вас всім необхідним для приємного проведення часу, від екскурсій, додаткових трансферів, до обіду на природі. Ви завітаєте на чарівні місця на Шацьких озерах, куди не так часто потрапляють туристи. Це унікальна можливість відірватися від повсякденного життя та оригінально провести час на відпочинку.

Кінні прогулянки заповідником можуть проходити в лісі та полі від 1 до 3 годин (як верхові, так і у фаетоні, кареті). Можливі кінні прогулянки для дітей на поні. Усі кінні походи одноденні, без ночівлі, з обідом (за домовленістю).

Конные прогулки по заповедникуІндивідуальні кінні походи : за попередньою домовленістю клієнти вибирають будь-який варіант з пропонованих:
- кінні походи (прогулянки) на верхових та/або упряжних конях
- вибір місць: тихі та/або багатолюдні, відстань до найближчої цивілізації (500 метрів, 5 км, 15- 20 км)
- можливий варіант об'їхати два десятки місцевих озер (потрібно не менше 10 днів) ; - верхова
їзда в манежі ; для тих, хто потребує або просто терапія душі, можливість спостерігати і доглядати за кіньми - можливість оформлення страховки (у випадках походів обов'язкова).

З усіх питань організації кінних прогулянок звертатись за електронною адресою info@asinfo.com.ua


Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.