ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Шацкие озера

Рибалка

Велотуры по Шацким озерамРибалка на Шацьких озерах відома своїми уловами. Риби в цих краях хоч греблю гати. І стільки видів, що всіх і не запам'ятаєш, щоб порахувати: окунь, щука, лящ, карась, короп, сом, в'юн та ін. у Люцимері - судак та сазан амурський. У деяких озерах мешкають раки. Але особливо тут цінується вугор. Щоправда, його так просто не спіймаєш – треба ще знати, як це зробити. Але спробувати його вдається всім - місцеві рибалки тут же продають і копченого, і в'яленого, і солоного вугра, а в кафе можна спробувати вугра в сметані. Словом, ці озера - справжній едем для любителів рибальства.

Створено рибні господарства («Ладинка»). Є ставки, де розводять молодняк.

Взимку озера замерзають, але рибалок не меншає.

І ще одне, що потрібно зробити, перш ніж зібратися на рибалку. Обзаведіться схемою заповідника, в якому є список місць, де дозволено риболовлю. Схему можна взяти у лісників. Тому що інакше ви ризикуєте бути оштрафованим.

Уха на Шацких озерахМи допоможемо Вам організувати риболовлю на Шацьких озерах . Для отримання максимального задоволення від процесу риболовлі, ми забезпечимо Вас усім необхідним для приємного проведення часу в тиші та спокої.

Після риболовлі можна зварити юшку на березі озера за оригінальним рецептом. Також можна приготувати шашлик. Ви відвідаєте чарівні місця на Шацьких озерах, куди не потрапляє більшість відпочиваючих. Це унікальна можливість відірватися від повсякденного життя та оригінально провести час. А ввечері, після риболовлі, можна попаритись у лазні та обмінятися враженнями з друзями.

Взимку на Вас чекає захоплююча зимова рибалка на Шацьких озерах . Всі види риболовлі, які пропонуються є законними. Квитки на аматорську та спортивну рибалку надаються для кожного клієнта.

Пропонуємо:
- організувати відпочинок з рибалкою для компаній
- організувати корпоративні змагання з риболовлі

З усіх питань організації риболовлі на Шацьких озерах звертатись за електронною адресою info@asinfo.com.ua

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.