ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Шацкие озера

Пляжі на Шацьких озерах. Пляжний відпочинок.

Пляжи Шацких озерПляжі на Шацьких озерах мають у своєму розпорядженні природне пісочне і глиняне із землею покриття поверх якого росте трава. На жаль, ці пляжі доводиться штучно доповнювати піском, що привіз. Багатьом туристам подобаються трав'яні пляжі, які дають достатню м'яку поверхню і водночас, на відміну від піску, не залишають у воді ніякої каламуті. Шацькі озера мають надзвичайно чисту воду.

Типовий пляж озера Світязь – трава, місцями ближче до води – пісок. На дні пісок іноді зустрічається мул. Дуже цінною знахідкою може бути блакитна глина, якою мажуться багато відпочиваючих, вірячи в її лікувальні властивості (грязелікування).

Майже всі пляжі на Шацьких озерах пристосовані для відпочинку з дітьми. Батьки можуть не перейматися своїми чадами, оскільки вхід в озеро пологий і часом потрібно пройти 100 метрів, поки глибина буде по груди. Уздовж берегової лінії озера Світязь плавають на катері рятувальники, які стежать, щоби ніхто не запливав за буйки. Максимальна відстань для катамаранів від берега 300 м, а для човнів – 500м.

Є на Світязі місця для купання нудистів (де купаються та засмагають оголеними), хоча офіційно пляжів для натуристів (нудистів) не виділено, і їх ніхто не рекламує. В основному це кілька осередків на озері в очереті далеко від центральних пляжів.

Огляд пляжів основних Шацьких озер представлений у правій колонці.

Приємного відпочинку на Шацьких озерах!

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.