ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Хорватія

Ціни в Хорватії

Хорватия. Цены в ХорватииГрошова одиниця в Хорватії - куна (Kh, HRK), що дорівнює 100 липам. У обігу знаходяться банкноти в 1000, 500, 100, 50, 20, 10, 5 кун, а також монети в 1, 2, 5 кун та 10, 20, 50 лип.

Банки та обмін валют
Працюють з 8.00 до 19.00 з понеділка до п'ятниці, у суботу – з 8.00 до 12.00. Валюту можна обміняти в банках, обмінних пунктах, поштою, в турагенствах "Кроатиа Турист" (тут можна обміняти також дорожні чеки) та готелях практично повсюдно. Деякі банки здійснюють обмін валюти без комісії, але зазвичай комісійні становлять 1-1,5%. Зворотний обмін валюти можливий лише у банках. У цьому необхідно пред'явити банківські квитанції. Туристичні чеки приймають у більшості великих банків країни (переважно використовувати чеки в євро). Кредитні картки приймаються повсюдно.

ПДВ та tax-free
При покупці більш ніж на 500 кун можна повернути ПДВ при виїзді з країни - для цього на митному пункті необхідно пред'явити закордонний паспорт, чек із магазину та сам товар.

Уряд свідомо переоцінює куну для отримання дешевої іноземної валюти. Ціни в готелях вказані в євро, і, таким чином, вони постійні, хоча ви можете заплатити за номер в кунах, тільки вам доведеться перерахувати їх за курсом на цей день. Ціни на транспорт, продукти та квитки на концерти та в театри зазвичай помірні. Не так вже й складно вкластися в 35 доларів на день, мандруючи Хорватією, якщо ви зупиняєтеся в гостьових або приватних будинках. Подвійте цю суму, якщо ви віддаєте перевагу мандрувати з комфортом, і втричі, якщо ви любите розкіш.

Сувеніри
Хорватські сувеніри – шовкові чоловічі краватки, сир «пашки», ювелірні прикраси «морчиш», сушена лаванда та лавандова олія, вишневий лікер «Мараскіно», перові авторучки.

Чайові
При хорошому обслуговуванні в ресторані можна заокруглити рахунок при оплаті. Не рекомендується залишати гроші на столі у ресторані. Іноді вартість обслуговування включена до рахунку. Рахунки в барі та послуги таксі теж краще округляти. Гідам прийнято давати чайові.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.