ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Хорватія

Cувеніри

Купуючи сувеніри, ми забираємо з собою шматочок Хорватії, її історії та культури. Порадуйте себе та близьких справді оригінальними хорватськими сувенірами.

Пазький сир
Традиційний овечий сир із додаванням оливкової олії з острова Паг відомий на всю Хорватію та за її межами. У пазького сиру особливий специфічний аромат, який йому надають ароматні трави. Неодмінно скуштуйте цей ароматний сир. Найкращі сири роблять на островах (там соління ґрунт, і тому вівці дають молоко, ідеальне для делікатесного сиру), але й купувати їх потрібно в перевірених місцях і в жодному разі не на автотрасі.

Лікер "Maraschino"
Лікер задарського краю, який виготовляється за оригінальним рецептом з XVI століття в задарському Домініканському монастирі. Першими його почали готувати фармацевти монастиря, і він називався «Росоль» (сонячна роса). Пізніше його назва змінилася на "Мараскіно". "Мараска" - так називається сорт далматинської вишні з плодів і листя якої виготовляється лікер. Його пили Казанова, Наполеон, Хічкок, Бальзак, спробуйте і ви.
З алкогольних напоїв купують вина "Мальвазія" та "Бабіч", настоянки на меді та травах.

Рабський торт
Сто років тому торт готували монашки у монастирі св. Антуна Падованського, а трохи згодом і бенедиктинці з монастиря св. Андрія. Оригінальний рецепт зберігається в секреті і відомий лише кільком мешканкам Раба. Раніше скуштувати цей торт могли лише впливові та багаті люди, а зараз він став найоригінальнішим сувеніром з острова Раб. Спробуйте приємний на смак шматочок рабської традиції та історії.

Оливкова олія
У Хорватії оливкова олія виготовляється в Істрі, на Кварнері та в Далмації. Оливкова олія, вироблена в Далмації, вважається найкращою у світі. Пляшечка хорватської оливкової олії - чудовий і дорогий сувенір.

Шовкові краватки
Вважається, що краватки були винайдені саме у Хорватії. Можливо тому краватка по-німецькому і шийна хустка по-англійськи будуть "краватте". З давніх-давен краватка є частиною хорватського національного костюма. Його використовували хорватські солдати, і їх запозичили французи, як частина військової форми. Звичай носити стрічки по-хорватському поширився по всій Європі та світі. Наразі краватка є невід'ємною частиною чоловічого костюма. Обов'язково купіть оригінальну хорватську краватку.

Пір'яні ручки
Як сувенір ви можете придбати перову ручку або авторучку, адже їх винайшов загребський інженер Славолюб Пенкала у 1906-1907 роках. Як стильний та вишуканий сувенір, вона чудово доповнить подарунковий набір письмового приладдя для ділової людини.

Морчич
Морчич – прикраса у вигляді голови мавра. З'являється в прикрасах у вигляді чорної голови з білою чалмою. Один із головних сувенірів Рієки. Є символом захисту від зла хорватських рибалок та моряків. Згодом став хранителем хорватського примор'я. Ви можете купити брошки, каблучки, браслети, сережки Морчич.

Мереживо
Найкрасивішим сувеніром, який ви можете привести з Хорватії, є Пазьке мереживо. Надзвичайно красиве мереживо ручної роботи ви можете купити у місцевих мешканок. Пажеське мереживо – це «біле золото» міста Пага. Мереживна серветка коштує близько 100 євро.

Свічки
Туристки зазвичай божеволіють від кольорових фігурних свічок. У Ровині їх роблять прямо на вулиці, тож цікаві можуть поспостерігати за процесом.

Аромати
Ароматичні олії, лавандове мило, сушені трави в мішечках нагадають холодною зимою про відпустку, проведену на сонячних пляжах Хорватії.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.