ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Хорватія

Бальнеологічні курорти

Бальнеологические курорты ХорватииОдним із великих плюсів Хорватії є наявність на її території термальних вод та мінеральних джерел. Спеціальні центри за допомогою них пропонують знімати стрес, омолоджувати організм і просто відпочивати. У північній частині країни є максимальна кількість таких центрів. Крім релаксації, джерела, знайдені в центральній частині Хорватії, мають лікувальний ефект і здатні відновлювати хвору дихальну систему. Найприємніше, що такі джерела знаходяться на узбережжі Адріатичного моря в районі Істрії. Основа лікування на бальнеологічних курортах Хорватії лежить використання мінеральної води з додаванням спеціальних олій, водоростей, солей лікувальних грязь та інших препаратів.

Існує кілька методик, що використовуються в бальнеологічному лікуванні і використовуються в Хорватії, це:
- Гідропатія-застосування прісної води в лікувальних цілях. Основу становлять реакції хворого на термічний, механічний та хімічні фактори.
- Ванни-лікувальна дія на хворого, зануреного у водне середовище. На відміну від душей, під час проведення ванн на хворого протягом всієї процедури діють механічні, термічні і хімічні чинники.

Залежно від хімічного складу, температури та гідростатичного тиску води виділяють різні види ванн. Бальнеологія рекомендується людям, які страждають на захворювання серцево-судинної, нервової та ендокринної системи. При лікуванні захворювань органів дихання, травлення, кровообігу, ожиріння.

Окрім прийняття ванн та душів, радимо Вам відвідати і масажера. Різні види масажу добре поєднуються із водним лікуванням. Лікувальні курорти Хорватії мають велику популярність. Виправити здоров'я, добре відпочити, позасмагати в променях субтропічного сонця і викупати в найтеплішому морі, такий спектр послуг може запропонувати не кожен світовий курорт.

У Хорватії діє велика кількість центрів, де за допомогою термальної води та мінеральних джерел туристам пропонують релаксаційний відпочинок, що знімає стрес та омолоджуючий організм.

Найбільше джерел знаходяться в північній частині Хорватії - в Загір'ї (Zagorje) і в регіоні Славонія в долині Панонье (Panonije). У Загір'ї бальнеологічними курортами є міста Вараздін (Varazdin), Стубиця (Stubica), Крапіна (Krapina) та Тухель (Tuhelj). У Славонії курортними містами є Дарувар (Daruvar), Липик (Lipik), Топушко (Topusko) та Валпово (Valpovo).

У центральній частині Хорватії виявлено підземні води, пари яких благотворно впливають на дихальну систему. Найбільша кількість цих курортів розташована на березі Адріатичного моря в районі Історії: Умаг (Umag), Опатія (Opatija), Цриквеніца (Crikvenica) та острів Хвар (Hvar).

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.