ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Хорватія

Натуризм

Нидизм в ХорватииСправжньою всесвітньою столицею нудизму, безумовно, є Хорватія.

У 1953 році Хорватія першою відкрила свої кордони для так званих комерційних натуристських центрів - до того моменту натуризм в Європі практикувався тільки в закритих клубах - і зараз хорватське узбережжя Адріатики досі тримає перше місце у світі за щільністю нудистських пляжів та курортів.

Хорватський півострів Істрія чи не центр світового нудистського туризму. У гирлі Лім-фьорда тут розташований курорт "Коверсада", який прийняв перших нудистів ще на початку 1960-х. Він займає ділянку площею близько 120 гектарів, покриту соснами, ракитником та оливковими деревами. Пішохідним містком можна перейти на острів Коверсада і пообідати в ресторані в тіні сосен абсолютно голим.

Нудизм в ХорватииТут же, в Істрії, за 3 км від Ровіню та за 80 км від Пули знаходиться Міжнародний натуристський курорт "Монсена", де останні 26 років щорічно зустрічаються натуристи Європи.

Успіхом користується і найбільший у Європі нудистський комплекс у Врсарі. На території площею майже 120 гектарів одночасно відпочивають 20 тисяч любителів роздягнутися догола. Носити одяг можна лише обслуговуючому персоналу. Є натуристські центри і в галасливих туристичних місцях: Konave недалеко від готелю Croatia в місті Цавтат, на маленькому острові Супетар, а також в Мліні на Baterina beach.

Чудовий піщаний нудистський пляж знаходиться на острові Лопуд на північ від Дубровника. За кілька миль на північ від міста Хвар розташовані острови Паклені, які вважаються дуже популярним місцем серед нудистів.

Голу натуру можна зустріти також у Далмації, в селі Бол, де знаходяться два найбільші в Хорватії нудистські пляжі - Zlatni Rat і Paklina. Вони простяглися на три кілометри вздовж берега і завжди забиті оголеними тілами. Три кілометри і ніякої розпусти: більшість нудистських пляжів Хорватії орієнтована на сімейний відпочинок.

Надизм в ХорватииНині нудизм не лише в моді, а й практично набув масового характеру. Головне для початку визначитися – нудист ви чи натурист. Це збоку виглядає однаково, а насправді...

Нудисти (від латинського "nudus" - голий) - це просто громадяни, яким подобається засмагати голяка, а натуристи (від англійського слова "nature" - природа) сповідують філософію єднання з природою, об'єднуються у спеціальні клуби і навіть у звичайному житті намагаються якомога рідше одягати одяг.

Любителів просто "подивитися на голих жінок" вони у свої ряди не приймуть ні за що: натуристи (принаймні, згідно з їхніми маніфестами) дивляться на людське тіло як на нормальну, природну суть, в якій немає нічого непристойного. Тому і про секс в оточенні голих тіл не думають.

І якщо ви відчуваєте сили стійко витримати кілька годин у компанії десятка голих жінок і чоловіків, приєднуйтесь.


Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.