ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Хорватія

Пляжі

Пляжи Хорватии Пляжі Хорватії завжди приваблювали безліч туристів - найчистіше узбережжя і численні острови мають дивовижні пляжі, безліч природних гаваней і заток.

Багато пляжів Хорватії мають Блакитний Прапор ЮНЕСКО, яким відзначаються пляжі, що відповідають певним критеріям щодо чистоти води та навколишнього середовища, а також за рівнем безпеки та сервісу.

У Хорватії три основні курортні зони:

Пляжи Хорватии Півострів Істрія та узбережжя Кварнера(Умаг, Пореч, Ровінь, Пула, Медулін, Дуга-Увала, Рабац, Опатія, Ловран, острови Бріоні). Істрія має горбистий ландшафт і середземноморську рослинність, а середньовічні містечка, що стоять на вершинах пагорбів, викликають асоціації з італійською областю Тоскана. Пляжі на півострові Істрія, за рідкісними винятками, - штучні бетонні платформи, природні камені та плато та невеликі галькові лагуни.

На пляжах Рабаца – дрібна білосніжна галька.

Пляжи Хорватии Середня Далмація (Водиця, Шибеник, Прімоштен, Трогір, Спліт, Брела, Башка Вода, Макарська, Тучепі, Підгора, острови Брач та Хвар). Пляжі складаються з дрібної гальки і вважаються найкращими на узбережжі. Сосни тут ростуть буквально за 3-4 метри від лінії прибою, і тому ніякі парасольки не потрібні. Ці місця є особливо привабливими для відпочинку з дітьми.

У Трогирі всі пляжі галькові.

На острові Брач дрібногалькові та піщані пляжі, які тягнуться вздовж усього узбережжя на десятки кілометрів. Один із найкращих тутешніх пляжів, розташований на півдні острова біля Бола, називається "Златні Рат" ("Золотий мис"). Цей мис із гальки постійно змінює свою форму під впливом вітру та хвиль, він виступає в море на 300 метрів і потопає у сосновому гаю.

У Макарську – чисті галькові пляжі.

У Тучепі дрібногальковий пляж завдовжки 3 км, з дуже пологим морським дном (ще один істотний плюс для відпочиваючих з дітьми).

Пляжи ХорватииПівденна Далмація (Дубровник, Млин, Неум, Плат, Слано, Цавтат, острови Колочеп, Корчула та Млет). У Південній Далмації – галькові, скелясті та бетонні пляжі, а на островах у районі Дубровника – піщані.

У Цавтаті – доглянуті піщано-галькові пляжі.

У Платі - чотири дрібногалькові пляжі, на одному з яких будь-який одяг вважається непотрібною надмірністю.

Млини: Дрібногалькові, а в селищі Сребрено – пляжі з піщаним заходом у море.

На острові Колочеп гальмово-піщані пляжі.

Піщані пляжі, розташовані в тихих, спокійних бухточках, властиві острову Корчула.

На острові Млет безліч пляжів із піску та гальки. Тутешні озера також чудово підходять для купання.

Прибережна частина Середньої та Південної Далмації дуже мальовнича завдяки гарним хребтам Динарських гір та незліченним сосновим лісам, що тягнуться вздовж морського берега на багато сотень кілометрів.

Правила користування пляжами у Хорватії
Усі пляжі муніципальні, вхід на них вільний. Оренда лежаків та парасольок обійдеться приблизно в 1€ за предмет (7-8 кун). Деякі готелі надають пляжне обладнання безкоштовно.

Важливо знати
На багатьох пляжах Хорватії внаслідок чистоти води є морські їжаки. Вони дуже колючі та уколи їх дуже болючі, а якщо голка залишиться в нозі – швидше за все, доведеться звертатися за допомогою до фахівців-медиків. Тому рекомендується одягати пляжні капці! Вони можна і бажано купатися. Тапки можна придбати при вході на пляж практично скрізь у курортних містах, якщо Ви не взяли їх з дому.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.