ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Хорватія

Фестивалі

Фестивали в Хорватии. Отдых в ХорватииУ Хорватії проводяться безліч фестивалів та різноманітних урочистостей.

У Загребі – Музичний Бієнале (квітень), філармонічний Фестиваль Св. Марка (червень), виставка квітів "Флора-Арт" (червень), Міжнародний фестиваль нового театру – ЄВРОКАЗ (червень – липень), Фестиваль мультфільмів (червень), Міжнародний фольклорний фестиваль (липень), Загребський літній фестиваль (липень – серпень), Міжнародний фестиваль театрів ляльок (серпень – вересень), міжнародні Дні Джаза (жовтень) та Загребський міжнародний ярмарок (дата "плаваюча").

У  Дубровнику щорічно проводиться Карнавал (лютий), свято Св. Блажого (лютий), а також знаменитий міжнародний літній фестиваль (липень-серпень), під час якого відбувається близько сотні різних вистав.

Щорічно у Ровині проходить паломництво на честь Св. Еуфімії (16 вересня), на яке збираються тисячі віруючих з усієї Європи, на початку травня – регата Ровінь-Песаро, у серпні – Ровинський ярмарок, а у вересні – яхтові перегони.

У  Порічі відбувається щорічний Фольклорний фестиваль (червень), Міжнародне Фольклорне свято (серпень), Літня Виставка мистецтв (все літо) та Музичний літній фестиваль (з травня по вересень).

На  острові Раб 9 травня чи 27 липня влаштовуються традиційні змагання арбалетників (проходять із 1364 р.). У Пулі проводяться Кінофестивалі та Фестиваль оперної музики (літо).

У  Водиці  – міжнародний Музичний фестиваль (літо).

У  Спліті проходить барвисте Свято Св. Духа (7 травня), Літній фестиваль (середина липня – середина серпня).

У  Задарі проводиться щорічний Фестиваль піратів (вересень), Міський ярмарок Задару та Пісенний фестиваль Далмації (липень-серпень), Музичні вечори у церкві Св. Мучеників (серпень) та Хоровий фестиваль (жовтень).

На острові Корчула з кінця XV ст. влітку проводяться лицарські ігри «морешка» (по четвергах, о 21.00) та «кумпанія».

Щороку в гірському селі Радошич проводять так звану «далматинську кориду» - бої бугаїв (дата "плаваюча"). Б'ються тварини не з людьми, а один з одним, і видовище це не менш захоплююче, ніж корида в Іспанії. Просто у Далмації бої биків не перетворюють на туристичне шоу, а намагаються зберегти як унікальне місцеве свято. Потрапити на нього - великий успіх. Треба розвідати, коли відбудеться корида і як дістатися місця її проведення. У день свята відбуваються не лише бої бугаїв. Чоловіки змагаються у киданні каменю, у перетягуванні каната, у стрибках з місця та у боротьбі на колоді. Найсмішніший конкурс – перегони на ослах. Жодної упряжі, сідла, вуздечки - сядь на спину і спробуй обігнати решту учасників. Якщо, звичайно, зможеш утриматися на вперці, що брикається і підскакує.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.