ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Причерноморье

Готелі та пансіонати в Каролино-Бугаз

К сожалению, по запросу данных не обнаружено.
Попробуйте выбрать другой город.

Відпочинок в Одесі та на курортах Одеської області
Одеса здавна була одним із найромантичніших та найвідвідуваніших міст України. З роками відпочинок в Одесі анітрохи не втратив своєї привабливої сили. У цьому сонячному місті панує атмосфера, що спонукає до веселощів, спілкування та відпочинку на будь-який смак. Красиві та різноманітні ландшафти, сімейні пляжі, численні пам'ятки історії та культури зачаровують мандрівників, які прибувають на курорти Одеської області.
Відпочинок в Одеській області справить на вас незабутнє враження і залишить найприємніші спогади. Погода в Одесі радує своєю м'якістю та різноманітністю. Тут можна знайти розваги на будь-який смак: хтось вибирає пляжний відпочинок в Одесі, а для когось екскурсійні тури по Одеській області виявляються кращими за шезлонг.

Одеська область: курорти, житло, ціни
На курортах Одеської області Ви знайдете безліч готелів, санаторіїв, баз відпочинку, пансіонатів, котеджів, приватних будинків, які пропонують свої послуги мандрівникам. Ціни на житло у міжсезоння (осінь, зима, весна) невисокі. Найгарячіший період відпочинку в Одесі – це Новий рік, Різдво та весь літній період, а також у період, коли проходять карнавали. У цей період ціни піднімаються. На курортах Одеської області: Грибівка , Затока , Кароліно-Бугаз , Катранка , Курортне , Лебедівка , Расейка , Сергіївка, - Високий сезон зазвичай тільки в теплий час з травня по вересень включно. Тут Вам переважно запропонують пляжний відпочинок з відповідною пляжною інфраструктурою: кафе, бари, ресторани, дискотеки, катання на катерах, яхтах, водних мотоциклах, дайвінг тощо.
Бронюванням житла на курортах Одеської області краще займатись заздалегідь - дуже часто бажання "зорієнтуватися на місці" призводить до того, що всі Ваші плани доводиться змінювати в останній момент, підлаштовуючись під нові обставини. Покладайтеся на відгуки туристів при виборі готелю, фотографії, уважно читайте опис та звертайте увагу на актуальність ціни. Інформацію про ціни в Одесі та курорти Одеської області Ви можете отримати на сторінці " Прайси ".

Одеса та Одеська область: відпочинок влітку
Безліч пляжів та архітектурних пам'яток роблять Одеську область дуже привабливою як для курортного, так і для пізнавального відпочинку. Літні тури до Одеси це чудова можливість відпочинку на узбережжі Чорного моря плюс екскурсії. Щороку в Одесі проводяться фестивалі, карнавали. Найбільш відвідувані це День сміху (1 квітня), карнавал боді-арту, джаз-карнавал, молодіжна фієста та інші. Короткі тури є чудовим способом організувати своє дозвілля на вихідні. Пізнавальні екскурсії, карнавали, нові знайомства, активний відпочинок – що може бути краще? З усіма турами в Одесу Ви можете ознайомитись у розділі "Тури-бронь".
Відпочинок на курортах Одеської області – це не лише спекотні сонячні пляжі на Чорному морі та чудова національна кухня. Це ще й можливість доторкнутися до тисячолітньої історії, побачити пам'ятки стародавньої архітектури та твори великих майстрів минулого, поринути у далекий та барвистий світ середньовіччя, класицизму та Відродження.

Запрошуємо Вас на відпочинок до Одеської області!

Підрозділи

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.