ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Причерноморье

Лікувальні грязі. Грязелікування. Основні курорти

Грязелікування в Одесі. Санаторії Одеської області для проведення лікувальних процедур активно застосовують лікувальні мулові грязі та рапу, що видобуваються з місцевих лиманів та озер (Куяльницький, Хаджибейський, Сухий, Шаболатський лимани та Тузловські солоні озера).

Куяльник – найвідоміший грязьовий курорт
Курорт Куяльник є унікальним грязьовим курортом. Район знаходиться у сприятливій для лікування багатьох захворювань місцевості. Куяльницькі грязі за своїми лікувальними властивостями визнані еталонними, оскільки містять комплекс біологічно-активних речовин, макро- та мікроелементів, сприяють зменшенню запальних процесів, стимулюють захисні та пристосувальні реакції, відновлюють функції пошкоджених органів та систем організму. Важливе значення має ріпа Куяльницька з лиману, що містить у розчиненому вигляді багато різноманітних мінеральних сполук. Мінеральна вода "Куяльник" для внутрішнього застосування успішно використовується для лікування хворих із захворюваннями шлунково-кишкового тракту.
У санаторіях курорту Куяльник організовано лікування хворих із захворюваннями нервової системи (неврологічні синдроми остеохондрозу хребта, наслідки перенесених арахноїдитів, стани після перенесених невритів черепних та периферичних нервів та ін.) Направляються для лікування хворі дорослі та діти із захворюваннями опорно-рухового апарату , Ревматичні поліартрити, та ін). Здійснюється лікування захворювань жіночої та чоловічої статевої сфери (запальні процеси, жіноча та чоловіча безплідність, імпотенція, простатити). Проводиться підводне витягування хребта та різні види підводного масажу.

Куяльник грязелечениеНа курорті Куяльник функціонує соляна шахта (спелеотерапія, аналогічна до Солотвинських шахт на Закарпатті) для лікування захворювань органів дихання, лікувальний басейн з використанням ріпи Куяльницького лиману.

У курортному містечку Куяльник є все необхідне для повноцінного відпочинку та лікування в Одеській області (центр дозвілля, дитячі ігрові кімнати, кафе, бари, холи для відпочинку, магазини, ринок та ін.) За 100 метрів від корпусів санаторію знаходиться пляж.

Сергіївка - найбільший бальнео-грязевий курорт
Основним оздоровлюючим природним фактором курорту Сергіївка є лікувальний бруд Шаболатського (Будацького) лиману. Лікувальні грязі Шаболатського лиману ( Сергіївка ) відповідно до сучасної класифікації відносяться до слабосульфідних, середньомінералізованих, хлоридних, натрієвих грязь мулу. Вони характеризуються в'язкістю, мазкістю, пластичністю. Поза санаторними умовами бруд використовується після регенерації та баканалізів на кишкову паличку та перфрингенс. Без регенерації використовувати свіжодобутий бруд не рекомендується. Бруд Шаболатського лиману тільки для застосування у санаторіях.

Лікувальні грязі Сергіївки допомагають хворим із захворюваннями опорно-рухового апарату, при контрактурах після опіків, травм, флегмон, при трофічних виразках, ранах, що довго не загоюються, при ревматизмі в неактивній фазі з залишковими явищами поліартриту, хворим із захворюваннями периферичної нервової системи. Серед хвороб статевих органів у жінок та чоловіків (запальні процеси, жіноча та чоловіча безплідність, імпотенція, простатити). Хвороби органів травлення поза періодом загострення. А також хвороби вуха, горла, носа, захворювання шкіри, захворювання органів дихання.

Приїжджайте на відпочинок в Одеську область (Україна), особливо, якщо Ви займаєтеся грязелікуванням та бажаєте оздоровити свій організм. Підібрати житло Ви можете у розділі « Готелі-броня», де до Вашої уваги представлений каталог готелів, пансіонатів, баз відпочинку, приватних будинків, з фотографіями, цінами та відгуками туристів.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.