ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Причерноморье

Мінеральні води Одеської області

Минеральные воды Одесской областиМінеральні води Одеської області, природні, підземні води, що характеризуються підвищеним вмістом біологічно активних мінеральних або органічних компонентів і мають певний хімічний склад та фізико-хімічні властивості, завдяки яким вони надають лікувальну дію на організм людини.

Курорти Одеської області багаті на мінеральні джерела (розроблені понад 14 джерел та 13 – у розробці) та мінеральними відкритими водами лиманів (вода «Одеська №1 та №2», вода «Куяльник», «Чорноморська», «Люстдорфська» мінеральна вода Шаболатського лиману) є хлоридно-натрієвомагнієвою водою і використовується для приготування лікувальних мінеральних ванн)

Пансіонати та санаторії Одеської областіпопулярні далеко за межами країни завдяки тому, що в цьому регіоні можна справді добре відпочити, виправити здоров'я за порівняно невеликі гроші. Багатьох, які приїжджають на відпочинок до Одеси, порадує не лише якість послуг, а й рівень обслуговування, близький до європейського.

За призначенням питні мінеральні води можна поділити на лікувальні (прийняті у вигляді лікувального курсу за призначенням лікаря), лікувально-їдальні (крім лікувального курсу, що вживаються як столовий напій) і природно-їдальні (вживання яких ніякими показниками не обмежене). Критерієм подібного поділу вод є зміст певних біологічно активних компонентів та їх загальна мінералізація.

Родовища мінеральних вод в Одеській області

Кароліно-Бугазське, с.Затока бальнеологічна
Сергіївское, пос.Сергіївка  лікув.-пит./бальн.
Куяльницьке, с.Куяльник  лікув.-пит./бальн.
Одеське (термальное), г.Одеса бальнеологічна
Одеське, г.Одеса    бальнеологічна

Мінеральними водами Одеської області лікуються від найрізноманітніших захворювань: серцево-судинної системи, органів травлення, порушення обміну речовин, органів кровоносної системи, опорно-рухового апарату, нервової системи, шкіри тощо. Кожна група захворювань потребує певних умов та курсу лікування, комплекс яких надають санаторії на Одещині.

Вирушаючи на відпочинок до Одеської області, не забудьте оздоровити свій організм мінеральними водами. Підібрати готель, базу відпочинку, приватний пансіонат в Одеській області можна в розділі " Готель-бронь ". Приємного відпочинку на півдні України!

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.