ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Причерноморье

Аквапарк

Аквапарк Посейдон. Одесса У квітні 2002 року поблизу Одеси у смт Чорноморське було введено в експлуатацію один із перших в Україні аквапарків – “Посейдон”. У будівлі працює комплекс басейнів, у яких постійно перебуває підігріта вода, працюють фонтани, гірки та атракціони.

Аквапарк "Посейдон" - призначений для відпочинку на воді всієї родини. У порівнянні зі звичайним басейном, аквапарк пропонує комфортабельніші умови - це безпечні неглибокі басейни, велика кількість атракціонів та розваг. В аквапарку існують такі водні атракціони: "Камікадзе", "Космічний циліндр", "Дитячий серпантин", "Грибок", "Бризгалка" та інші. Ряд водних атракціонів виконують оздоровчу функцію: гідромасажні стінки (гідроповітряний масаж сприяє покращенню кровообігу в організмі, дуже корисний при остеохондрозах, артритах та інших захворюваннях суглобів), водоспади (посилений водний масаж шиї та плечового поясу), підводний гідропеч та ступнів).

 Для зручності та безпеки купаються вода в басейні завжди чиста, прозора та вільна від бактерій. Для цього в басейнах встановлені три автоматичні вимірювальні, регулюючі та дозуючі станції, що виконують функції хімічного аналізу води та подачі хімічних реагентів у воду басейнів. Крім того, встановлено обладнання для механічного очищення води.

Обігрів та підтримання температури води басейнів здійснюється автоматично за допомогою регуляторів температури. Для забезпечення комфорту та з турботою про здоров'я відпочиваючих була застосована найпередовіша на сьогоднішній день технологія “теплих підлог”.

Аквапарк Посейдон. Одесса Аквапарк Посейдон. Одесса
Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.