ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Чорногорія

Чартер в Чорногорію — прямі авіарейси та автобусні рейси

Авіаквитки на прямий чартер до Чорногорії

Продаж авіаквитків на прямі чартерні рейси до Чорногорії відкривається з початку року. У нас Ви знайдете розклад чартерів до Чорногорії з Києва, Одеси, Харкова, Львова та Дніпра. Рекомендуємо купити авіаквиток в обидві сторони, це буде значно дешевше, ніж брати окремо. Прямий рейс до Чорногорії (без пересадок) допоможе заощадити час у дорозі. Переліт з України до Чорногорії займає ~ 2 години, плюс-мінус.
У Чорногорії 2 аеропорти в Підгориці та Тіваті. Аеропорт Тіват обслуговує в основному чартерні рейси, пасажири яких здебільшого прямують на морські курорти Адріатичного моря.

Розклад чартерних рейсів до Чорногорії. Літаком в Тіват

Пропонуємо Вам найбільш вигідні ціни на авіаквитки до Чорногорії. Вильоти можливі на 7, 10/11, 14, 21, 28 ночей та іншу тривалість згідно з розкладом:

Важливо! можливі затримки рейсів або зміни часу вильоту з комерційних чи технічних причин - про це може стати відомо як заздалегідь, так і безпосередньо перед вильотом, коли Ви вже будете в аеропорту.

Гарячі авіаквитки в Чорногорію

Дешеві авіаквитки на чартерні рейси до Чорногорії у сезон зустрічаються за 3 дні до вильоту. Спеціальні пропозиції, знижки на чартер у Тіват, гарячі квитки на прямий переліт до Чорногорії на завтра можна відслідковувати на сторінці «Гарячі авіаквитки».

Економно дістатися до Чорногорії можна, якщо купити квитки на автобус Чорногорія, ціна на які відрізняється доступністю.

Кивтки в Чорногорію на автобус

Боїтеся літати або хочете заощадити, їдьте до Чорногорії автобусом через Румунію та Сербію. Дорога займає близько 30 годин в залежності від простою на кордонах та пункту відправлення.

Забронювати та купити чартерні квитки на автобус до Чорногорії можна на нашому сайті. Ми пропонуємо автобусні рейси з Києва, Харкова, Одеси та Львова. Ціни на квитки, розклад автобусів, що прямують до Чорногорії, залежить від кількості місць в автобусі.

Розклад чартерних автобусних рейсів до Чорногорії.

Проїзд в Чорногорію на автобусі з міст:

Забронювати квитки на чартерні рейси до Чорногорії Ви можете онлайн на нашому сайті CHARTER.biz.ua , це легко, зручно та швидко. Подробиці дивіться у відео:

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.