ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Чорногорія

Коли відпочивати

Природне розмаїття ландшафтів зробило відпочинок у Чорногорії цікавим "заняттям" для шанувальників зовсім не схожих один на одного розваг. Більшість туристів припускають, що відпочинок у Чорногорії пропонує лише чудову засмагу та масу водних забав, проте досвідчені мандрівники знають – чудово відпочити можна і у високогірних районах Чорногорії, причому на відміну від інших зон, тут є чим зайнятися цілий рік.

Гірські лижі у Чорногорії, сноуборд у Чорногорії, лижний спорт у Чорногорії – це не фантастика, це реальність – адже є чудові, хай і не досконалі, зимові курорти: Копаонік, Колашин Жабляк. Оснащені сучасними підйомниками та готельними комплексами, вони пропонують туристам чудовий відпочинок на денних та нічних трасах різної складності та довжини. Розташовані в заповідних зонах центри гірськолижного відпочинку Чорногорії доставлять вам масу приємних насолод, з економією особистого бюджету.

Авиабилеты в ЧерногориюУ міжсезоння колишні снігові арени перетворюються на інтригуючі марковані стежки для піших або велосипедних гірських походів у Чорногорії, здатних привести туристів до дивовижних гірських озер, що засліплюють своєю красою - наприклад, до Чорного озера. Поряд із походами по горах, великою популярністю користується альпінізм - у Чорногорії майданчиків для зайняття цим видом спорту безліч, кожен курорт країни з південною щедрістю дарує підкорювачам висоти свої гірські схили.

Повне загадок і незвіданих печер Боко-Которської та Рісанської затоки (гроти Сопот, Гурдіц) море - смарагдовий скарб Чорногорії, як і раніше, залишається головним магнітом для іноземців. Багате середземноморською флорою та фауною підводне королівство Адріатики, в якому приховані затонулі австро-угорські та німецькі кораблі та судна, відмінно підходить для туристів, які вибрали дайвінг у Чорногорії, яким можна зайнятися в будь-якому приморському містечку, будь то Котор, Тіват та Будва, інші. Якщо ж ви не знайомі з азами підводної подорожі, вам допоможуть досвідчені інструктори дайв-центрів, Hobotnika (Бар), Deep & Blue (О.Св.Стефан), Swimming Pool Pizana (Будва), N-Mimoza (Тіват).

Те ж саме відноситься і до віндсерфінгу в Чорногорії - приємний вітерець, що доставляє масу приємних відчуттів відпочиваючим, гуляє на узбережжі постійно, а порізані бухточками Боко-Которська та Рісанська затоки, "ловлять" його у свої природні капкани, створюючи ідеальні умови для занять коханим. .

Сміливці зі всього світу поспішають випробувати свої сили у захоплюючому рафтингу в Чорногорії на р.Тара, що протікає в однойменному (другому за величиною у світі) 1300 метровому каньйоні. Бурхлива річка, круті пороги, карколомні повороти протягом 80 км обов'язково виправдають ваші надії.

І, нарешті, перевіривши себе на міцність, з почуттям виконаного завдання можна вирушити до лікувального курорту Ігало, а потім і на огляд чорногорських міст, що несуть відбиток різних культур та епох, у кожному з яких у певний місяць ви можете стати активним учасником карнавалів та фестивалів , серед яких: фестивалі середземноморської музики та гірських квітів, лялькових театрів та мімози.

Виды отдыха січ. лют. бер. квіт. трав. чер. лип. сер. вер. жов. лист. груд.
Піші походи
                       
Кемпінг                        
Парапланеризм, парашют                        
Серфінг                        
Сплав на каное, катамаранах по гірських річках                        
Купання в озерах                        
Купання в морі                        
Гірські лижи, сноубордінг                        
Збирання трав, ягід                        
Тури, екскурсії                        
Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.