ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Чорногорія

Правила в'їзду до Чорногорії

Вам не знадобиться віза для прибуття в Чорногорію, крім того Ви можете легко і без тривалих процедур зарегестрироваться в цій країні у будь-якій офіційній установі. В'їзд до Чорногорії для громадян України на строк до 90 днів - безвізовий.

Іноземці можуть ввозити і вивозити необмежену кількість іноземної валюти без обов'язкового декларування, а вільне вивезення готівкової валюти з країни обмежене сумою 500 євро. Якщо іноземець вивозить більшу кількість грошей, то їх необхідно задекларувати, але при цьому вимагається пред'явити декларацію про те, що вказану суму валюти була раніше цією людиною ввезена в Чорногорію. Щоб не мати подібних проблем, краще вирушати в Чорногорію з пластиковими картками.

Транспорт

Чорногорія з'єднується з рештою світу за допомогою автодоріг, залізничних, морських і авіашляхів. Ви можете вибрати будь-який з доступних Вам способів.

Літаком
Щодня протягом сезону в аеропорти Підгориці та Тівата прилітає кілька сотень літаків з туристами з усього світу. Найшвидшим способом дістатися мальовничої Чорногорії є політ на літаку, причому, якщо Ви оберете чартерний рейс до Тівата або Підгориці, який займе трохи більше двох годин, вам взагалі не доведеться відволікатися на оформлення паперів при перетині кордону.

З Києва, Харкова та Львова до Чорногорії можна вилетіти літаком. Час у польоті в середньому 2:00 30 хвилин. Літають такі компанії як: Аеросвіт, МАУ, Львівські авіалінії, UM Air, Троянди вітрів. Чартерні рейси зазвичай роблять на 7,10 чи 14 днів. (Вартість квитків можна дізнатися на нашому порталі у розділі "Авіачартер"). Польоти розпочинаються на початку травня та тривають до кінця вересня. Норми провезення багажу в середньому 20 кг на особу, без урахування ручної поклажі. ручна поклажа повинна відповідати допустимим габаритам. Вага багажу понад норму оплачується додатково (загалом 3 грн за кг). Проблем із митницею у Чорногорії немає – все досить швидко. У Тіваті достатньо терміналів, багаж видається на транспортері. Для в'їзду в країну потрібний лише туристичний ваучер, який можна заповнити на місці. Якщо бронюється тур в Україні – ваучер зазвичай оформляється разом із усіма документами. В аеропорту є магазин Duty Free. Від аеропорту до найближчого курортного міста дістатися автобусом або таксі близько 20-30 хвилин.

Автобусом
Автобусний маршрут проходить територією Угорщини та Сербії та гірської частини Чорногорії через міста Ньіредхаза, Чачак, Белград, Біло Поле, Підгоріцу.
Виїзд з території України – біля міста Чоп (Закарпатська обл.). Зазвичай усі автобуси виїжджають зі Львова чи із Чопа. А до цих міст туристи добираються самостійно поїздом, літаком чи автомобілем. Деякі фірми включають трансфер у вартість туру.
   Кордони Чорногорії, Сербії та Угорщини проходять без особливих проблем протягом 10-20 хвилин. Найгірше на кордоні України та Угорщини – найчастіше простий може тривати кілька годин. По автобану рух швидкий та комфортний. Дорога в горах дуже звивиста, тому пересування не дуже швидке (гірські дороги є у південній частині Сербії та Чорногорії). За Підгорицею можна проїхати двома дорогами до узбережжя (найшвидше через Скадарське озеро та тунель, виїзд біля Петрівця).

У порту Бар знаходяться кораблі з багатьма пасажирськими місцями, а також яхти.

Приїхавши до Чорногорії, ви можете скористатися послугами компаній, що надають транспорт напрокат. Зараз збільшується кількість невеликих агенцій, які володіють сучасними транспортними засобами, якими можуть користуватися туристи. Також існує велика кількість туристичних агенцій, які організовують різноманітні тури та заходи.

Зворотний шлях з Чорногорії в Україну може бути таким самим, як приїзд до цієї мальовничої країни.

Таксі в Чорногорії (ціни)

Курортний збір стягується з усіх туристів. Для дорослих: 1 або 1,5 євро, для дітей віком до 16 років – 50 центів. Курортний збір може змінюватись.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.