ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Болгарія

Мобільний зв'язок

Болгария. Мобильнас связь Мобільні телефони

З мобільним зв'язком у Болгарії жодних проблем немає, проте роумінг коштує дорого, і набагато дешевше дзвонити рідним із будь-якої місцевої пошти.
M-Tel - найбільший оператор мобільного телефонного зв'язку, що має договори з операторами усієї Європи та більшої частини Америки, Азії, Африки та Австралії. Зв'язок діє 95 % всієї країни.
Другий за значимістю оператор - Globus, який нещодавно зайняв 50% ринку всієї країни і вже підписав договори з операторами більшої частини Європейських країн. Мобільне покриття є по всьому узбережжю.
Вартість дзвінків у роумінгу (станом на 2008 рік) складає близько 10 грн (вхідні або вихідні дзвінки). Вихідна SMS коштує 2,50 грн (входять безкоштовно).

Телефонний зв'язок

В іншу країну чи місто можна зателефонувати з будь-якого телефону-автомата (коштують майже скрізь по узбережжю) за допомогою телефонних карток компаній "Мобіка" (картки та апарати синього кольору) та "БулФон" (картки та апарати помаранчевого кольору), які продаються у відділеннях зв'язку, газетних кіосках, невеликих магазинчиках та у готелях. Витрати умовних одиниць на картці вказуються на дисплеї телефону. Дзвінок з пошти обійдеться дещо дешевше, ніж із готелю.
Мінімальна вартість картки – 6 лев. На ній встановлено 50 імпульсів. Дзвінок в Україну з помаранчевого автомата коштуватиме 6 левів за 50 секунд.

Код Болгарії - 359. Для дзвінка до Болгарії необхідно набрати - 8 - 10 - 359 - код міста - номер абонента. Для виходу на міжнародний зв'язок з Болгарії: 00 (гудок) - код країни та міста - номер абонента, що викликається. При дзвінках з Росії до Болгарії на стільникові телефони слід набирати код країни (359) – номер стільникового телефону абонента. У цьому випадку код міста не має значення.

Коди деяких міст: Бургас - 56, Варна - 52, Велико-Тирново - 62, Габрово - 66, Казанлик - 431, Пірник - 76, Плевен - 64, Пловдів - 32, Сл'нчев-Бряг - 554, Софія - 2, Стара Загора – 42, Тирговіште – 601, Хасково – 38, Шабла – 578, Шумен – 54.

Телефони першої необхідності
Поліція – 166, Швидка допомога – 150, Дорожня допомога – 146. Найдешевше дзвонити з пошти або з вуличної телефонної будки, використовуючи картки, які можна купити у кіосках друку та в деяких готелях, або на пошті.

Інтернет: Є у всіх готелях. Багато інтернет-кафе узбережжя (у тому числі з Wi-Fi). Вартість інтернету в середньому по готелях – 4 лева на годину. Зв'язок буває дуже поганий.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.