ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Болгарія

Клімат

Болгария. Климат Клімат переважно Болгарії помірний континентальний. У Болгарію найкраще приїжджати у літні місяці - у липні та серпні, коли встановлюється тепла сонячна погода +23°С та стовпчик термометра рідко піднімається вище +30°С.

На узбережжі сильна спека - рідкісний виняток, тому що з моря віє освіжаючий бриз, а ночами стає прохолодно. Дощі тут нерідкі. Опади приносять західні та північно-західні вітри, за рік їх випадає на низовинах 450-600 мм, у горах – 850-1000 мм, але переважно у першу половину літа. У Причорномор'ї червень дощовий місяць року. Найбільш суха пора року - початок осені.

Західна частина країни ближча до середньоєвропейської кліматичної зони. У Дунайській низовині, розташованій північніше Балканських гір, клімат континентальний. Середня температура січня тут від -2 до +2 °С, липня +25 °С.

Хребет Стара-Планіна, що простягся поперек території країни, як стіна, закриває від холодних вітрів родючі долини Фракії, і погоду визначає вплив Середземного моря.

Екскурсійні поїздки Болгарією можна здійснювати з травня по жовтень, а засмагати і купатися найкраще в червні-вересні. Вода у морі залишається досить теплою аж до кінця вересня.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.