ТУРЫ

Албанія


Аеропорт Тірана


Міжнародний аеропорт Тірани імені матері Терези (ІАТА: TIA) — на сьогодні поки що єдиний в Албанії міжнародний цивільний аеропорт. Він був побудований 2007-го і належить до найновіших у Європі. Розташований аеропорт поблизу села Рінас і за 11 кілометрів на північний захід від центру Тірани. Аеропорт також відомий як Міжнародний аеропорт Рінас.

Аеропорт має всю необхідну інфраструктуру, а чартерні рейси дозволяють дістатися Тірану з Києва. У будівлі терміналу міжнародного аеропорту Тирани доступний безкоштовний Wi-Fi, обмінний пункт, банкомат, послуги маршрутних автобусів, таксі, працює стійка інформації, інформаційний туристичний центр, магазини, д'юті фрі. Поруч із виходом із зони прибуття до послуг пасажирів пункт прокату автомобілів.

Як дістатися з аеропорту Тірани до центру міста?

Від аеропорту до центру столиці курсує автобус Rinas Express. Працює щодня з 6:00 до 18:00 за місцевим часом. Інтервали між автобусами – 30-40 хвилин. Вирушає від автостанції та їде до центру Тирани до будівлі Національного музею. Дорогою близько півгодини їзди.

Online табло аеропорту Тірана, виліт – приліт рейсів, дивіться на офіційному сайті tirana-airport.com. Рінас приймає внутрішні та міжнародні рейси.

З України до Албанії прямих рейсів немає, лише чартери. Потрібен авіаквиток в аеропорт Тірана? Тут Ви знайдете всю необхідну інформацію: аеропорт Тірана - розклад чартерних рейсів, авіаквитки Київ-Тірана .