ТУРЫ

Албанія


Автобуси в Албанію - питання та відповіді


Албанія – це невелика країна у південно-східній частині Європи, прихована перлина, розташована на Балканському півострові. Албаній омивається Адріатичним та Іонічним морями, і на її території знаходиться гірський хребет, відомий як Албанські Альпи. Тут м'який середземноморський клімат із досить спекотним, сухим літом.

Як дістатися з України до Албанії?

Дешево дістатися з України до Албанії можна чартерними автобусними рейсами, які починають курсувати у літній період із червня по вересень включно. Квитки на автобус починають продавати вже у січні.

З яких міст їздять чартерні автобуси до Албанії?

З України до Албанії поки що мало автобусів. На сьогодні їздить автобус зі Львова до Дурреса лише у літній сезон.

Де знайти розклад автобусів?

Розклад чартерних автобусів, що прямують до Албанії, та ціни на квитки можете подивитися на нашому сайті на сторінці « Чартер Бус-1 ». Виїзди по вівторках та п'ятницях.

Автобус Львів-Албанія: скільки їхати?

Рейс зі Львова до Албанії до міста Дуррес виконується наступним маршрутом: Львів – транзит через Румунію та Сербію – Чорногорія (Підгориця – пересадка в інший автобус) – Албанія (Дуррес). Маршрут займає 34-36 годин у дорозі.

Як купити квитки онлайн на автобус до Албанії?

Щоб отримати рахунок на сплату квитка на автобусний чартер до Албанії, Вам необхідно повідомити дані заграпаспорту пасажира нам на електронну адресу або viber: +380972985496. Квиток на конкретну дату бронюється та виставляється рахунок на оплату.