ТУРЫ

Албанія


Чартер в Албанію 2024 : купити чартерні квитки без туру


Авіаквитки на чартерні рейси до Албанії на сезон ЛІТО 2022
Графік польотів чартерних рейсів до Албанії

Прямі чартери до Тирану з вильотом з України здійснюються авіакомпанією МАУ:
рейс КИЇВ – ТИРАНА – КИЇВ

Усі хочуть купити авіаквитки за оптимальною ціною, не переплачуючи і не витрачаючи багато часу на їхнє оформлення. Найчастіше це чартери. Вигідний чартерний рейс до Албанії непросто знайти. Попит на чартер албанія у літній період дуже великий. Морські курорти мають комерційний попит ще й тому, що для в'їзду до Албанії не потрібна віза. Територія табору невелика, але вміщує 3 повноцінних пляжних курорти: Дуррес, Влеру і Саранду, з прилеглим до неї Ксамілом. Чартерні рейси до Албанії здійснюються за спеціально складеним графіком польотів на сезон ЛІТО з червня до середини вересня.

Купити квитки на чартерні рейси з Києва до Албанії стало набагато простіше завдяки онлайн-бронюванню, яке доступне нашим відвідувачам на сайті CHARTER.biz.ua . Вартість авіаквитків Київ - Тірана залишається стабільно дешевою в порівнянні з регулярними рейсами, а прямий переліт без пересадок займає трохи більше 2-х годин.

Міжнародний аеропорт Тірана розташований за 17 км від центру столиці. Багато туристів віддають перевагу перельоту Албанії над чартером, як одну з найдешевших країн на Балканах. Тут чудовий шопінг – більшість виробництва одягу Італії винесено до Албанії. Популярність цієї країни збільшується з кожним днем: туристів, що прилітають чартерними рейсами, цікавлять узбережжя Албанії з унікальними пляжами на Адріатичному та Іонічному морях, які простяглися на сотні кілометрів, а більшість її території має горбистий і гірський рельєф. Раннє бронювання дає можливість вигідно купити свої авіаквитки до Албанії, а значить, Ви отримуєте доступний та незабутній відпочинок, гарний настрій.

Графік чартерних рейсів:

Період виконання
День тижня а/п вильоту а/п прибуття
07.06.22-30.09.22 Вівторок, П'ятниця Київ, Бориспіль Тірана

БРОНЮВАННЯ АВІАКВИТКІВ НА ЧАРТЕР в АЛБАНІЮ ON-LINE - ТУТ >>